KONTAKT


KOMERCYJNE

Elbud Electrical Corporation obsługuje klientów indywidualnych, komercyjnych i przemysłowych. Małe, średnie lub duże kontrakty są dla nas ważne, ponieważ wszystko, co robimy, traktujemy tak samo, czy to okablowanie, mocowanie standardowego wyposażenia, instalowanie systemów zasilania dla sprzętu budowlanego i więcej ...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, kontaktem i współpracą. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju usługami elektrycznymi, od drobnych napraw, montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, przez montaż i demontaż słupów energetycznych, po pracę przy oświetleniu w dużych obiektach handlowych.

Dzięki pasji, rozległej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc i doradzić na każdym etapie pracy przy instalacji elektrycznej. Począwszy od profesjonalnej porady, projektowania instalacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb, wyboru i zakupu materiałów, a skończywszy na samej instalacji, jej inspekcjach i naprawach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i wygoda korzystania z instalacji oraz spokój ducha.

Zadzwoń po bezpłatną wycenę: 1-862-930-623